Error 1723 when run *.msi file on Windows 7 64-bit

TUTORIALI, primjeri poboljšanja Windowsa, tips and tricks i savjeti u Windows 7 operativnom sistemu, rješavanje problema u Windowsima.
Locked
IvanC
Administrator

Error 1723 when run *.msi file on Windows 7 64-bit

Post by IvanC » Fri Apr 28, 2017 10:04 pm

Error 1723 when run *.msi file on Windows 7 64-bit, If you can't install program via MSI file see this solution
Kako instalirati program preko MSI datoteke ako koristite Windows7 64-bit

U ovom tutorijalu opisat ću kako instalirati program koji sadrži *.msi datoteku na Windows 64-bit operativnom sustavu. Ako koristite 64-bitne Windows 7 i imate potrebu instalirati neki program kojem je instalacijska datoteka formata MSI, može doći do problema sa JAVA instalerom. Da bi riješili problem postoji više način aopisanih na internet mreži a ovo je jedan od načina. Ja sam uspio tako što sam postavio administratorske dozvole na TEMP folder.

Kao prvo deinstalirajte Java program sa vašeg računala i naravite download zadnje verzije sa internet adrese JAVA download latest version. Prije instalacije zadnje verzije Java programa, izvršite deinstalaciju postojeće verzije na vašem računalu. (Start => Control Panel => Programs and Fatures => selektirajte Java pa klik na Uninstal naredbu. Za svaki slučaj restartajte vaše računalo (Microsoft i Windowsi to vole :) Instalirajte zadnju verziju Java programa pa opet restart računala.

Idemo postaviti dozvole za TEMP folder koji je po defaultu na Windows 7 64-bit smješten na putanji ...

Nastavak tutorijala pogledajte na linku Error 1723 when run *.msi file on Windows 7 64-bit
Administrator foruma
IvanC

Locked